بام لند – مجموعه تفریحی و توریستی در کنار دریاچه چیتگر

باعث افتخار می باشد که سرویس بهداشتی های مخصوص معلولین مجتمع تفریحی بام لند توسط محصولات تولیدی شرکت توان سازان فردا شامل دستگیره های مستقیم  و دستگیره های تاشو استیل کنار توالت فرنگی تجهیز شده و قدمی مثبت در راه بهبود سبک زندگی و راحتی افراد سالمند و معلول در اماکن عمومی برداشته شده است. در ادامه به معرفی کلی مجموعه تفریحی بام لند می پردازیم.

مناسب سازی مجموعه تفریحی بام لند دریاچه چیتگر دستگیره کنار فرنگی 2

تهران شهر بزرگی است و پاسخ دادن به نیاز تمام افرادی که در این شهر زندگی می کنند، کار بسیار سختی است. برای همین مراکز مختلف تجاری، خرید، تفریحی، درمانی و … از گوشه گوشه پایتخت سر درآورده اند تا بتوانند به تمام نیازها و تقاضاهایی که افراد مختلف دارند پاسخ دهند. یکی از این مراکز، مجموعه تفریحی-تجاری بام لند تهران است که به تازگی در نزدیکی دریاچه چیتگر (دریاچه شهدای خلیج فارس) ایجاد شده و در مدت زمان کوتاهی طرفداران بسیاری پیدا کرده است؛ مرکزی مدرن و شیک، در قالب 12 ویلای دو طبقه مستقل که مجموعه ای جذاب و معتبر از نام ها و برندهای تجاری مختلف را در کنار هم جای داده است. مرکز خریدی که از بهترین نام های پوشاک و لوازم خانگی گرفته تا موتورسیکلت و ماشین را می توان در آن پیدا کرد و دست خالی به خانه برنگشت.

اما خرید تنها جذابیت این مجموعه تجاری نیست؛ سرگرمی هایی نظیر پاتیناژ، آمفی تئاتر روباز با برنامه های زیبا و متنوع در روزهای مختلف سال، ماهیگیری و تماشای اجرای موسیقی، اشتیاق همه را برای بازدید از اینجا بیشتر و بیشتر می کند. اما صبر کنید، هنوز از کافه ها و رستوران های مشهور و پرطرفدار این مکان برای تان نگفته ایم، مجموعه غذاخوری باصفا با چشم اندازی فوق العاده به دریاچه چیتگر که مدت زمان بازدیدمان از بام لند را بیشتر می کند و تجربه لذت بخش تری در اختیارمان قرار می دهد.

 

تاریخ

مارس 3, 2015

لینک پروژه

http://tsfcare.com/portfolio/monaseb-sazi-bamland-tavansazanfarda/

دسته ها